Wellness-swingers párty club 69 - jediný wellness-swingers klub mezi swingers kluby v České republice.


… o swinger sexu

Swinger znamená ve volném překladu „Člověk žijící naplno“ a „Swinger party“ je tedy odvozeně společnost takovýchto lidí.

Co je to swingers?

O swingers klubech toho již bylo napsáno hodně. Nemyslíme si, že by bylo objektivní psát na našich stránkách o tom, co to vlastně swingers je. A pokud by bylo, i tak by v každém z vás bloudila pochybnost o tom, jestli to takhle na swingers párty opravdu vypadá. Proto jsme se rozhodli nechat to na jiných. Nabízíme vám seznam odkazů, které směřují na další informace o swingers a kde najdete další swingers kluby. Swingers není jen o skupinovém sexu, jak si někteří představují. Je to hlavně párová záležitost. Není proto výjimkou, že v jednom pokoji najdete pět párů, které se milují a to každý na jiném konci místnosti. To kouzlo je v tom, že takové společné milování hodně lidí vzrušuje a dráždí. Jistě, že si přijdou na své i ti, kteří chtějí zažít právě ten neuvěřitelný skupinový sex, kdy nevíte komu patří která ruka a noha :o) Vše je na domluvě a pokud se tedy dohodnete s jinými páry, pak je volba druhu sexu jen a jen na vás.

Doporučujeme tyto odkazy otevřít v novém okně prohlížeče.


Seriál o swingers a swingers klubech

Jeden z našich pravidelných návštěvníků se rozhodl publikovat seriál článků o swingers a co jsou swingers kluby. Tento zájem nás velmi potěšil a rozhodli jsme se tento seriál publikovat i zde:

Swingers I. – pro nezasvěcené

Tímto příspěvkem zahajuji sérii článků o swingers. Podnětem k této činnosti je zejména absolutní nedostatek informací a prakticky nulová osvěta. Existuje poměrně malá skupina lidí, která swingers a swingers kluby navštěvuje, ale stále převažují ti, kteří o swingers vědí jen velmi málo, vůbec, nebo mají k dispozici jen zkreslené informace.

Se svoji partnerku navštěvujeme swingers kluby, v nichž jsou pořádány opravdové swingers párty již delší dobu. Nemám tedy doktorát, ani fundované informace potvrzené odbornými studiemi. Mám praktické zkušenosti z návštěv několika swingers klubů, které jsou v mnohých ohledech daleko praktičtější a užitečnější.

Co je to vlastně swingers a co jsou swingers kluby

O původu slova swingers si povíme v příštím dílu. Nicméně swingers v „dnešním“ slova smyslu znamená skupinový sex několika párů nebo jednotlivců při organizovaných setkáních. Většinou se tyto skupiny scházejí v privátních klubech, kterým říkáme swingers kluby. Pozor na kluby, které se za swingers pouze vydávají!!! Většinou jsou to větší night-kluby, které jako jednu ze svých aktivit uvádějí právě swingers párty. Tyto akce nemají se skutečnou swingers kterou nabízejí swingers kluby nic společného.

Na swingers párty mají přístup samotné ženy a manželské, nebo milenecké páry. Zakázaný vstup mají zpravidla samotní muži . Často se však pořádají extra, speciální swingers párty, kam mohou i tyto jinak vyloučené skupiny lidí.

Co se na swingers děje?

Mnoho lidí dochází z nedostatku informací k mylné představě: „Na swingers se chodí jen proto, aby člověk zažil skupinový sex s někým jiným, než se svým partnerem, nebo partnerkou.“ Takto to opravdu není. Na swingers se páry chodí uvolnit a užít si nevázané atmosféry a prožít nové zážitky. Znám mnoho párů , kteří na swingers „nesouloží“ s ostatními. Ptáte se proč tedy chodit na swingers? To už se dostáváme k další otázce.

Proč vůbec jít na swingers?

Toto je velmi kontroverzní otázka, která se mnohokráte opakuje při rozhodování, zda navštívit swingers kluby, v nichž se pořádají swingers párty. Počítejte s tím, že pokud navrhnete partnerovi, nebo partnerce navštívit swingers klub, určitě to bude jedna z prvních otázek. Zároveň je to jedna z nejhůře zodpověditelných otázek. Nicméně, každý koho jsem se ptal, má částečně odlišnou odpověď. Všeobecně lze však všechny odpovědi shrnout do jedné. Lidé navštěvují swingers kluby, aby prožili nevšední sexuální zážitky, poznali nové přátele, relaxovali a odreagovali se !!!

Na závěr

Rád bych dodal, že touto sérií nechci nikoho nutit, aby navštěvoval swingers kluby a swingers párty. Je důležité, aby se každý rozhodl sám. Špatné rozhodnutí může mít pro vztah nedobré následky! Naopak možná právě pro vás může být swingers tím správným kořením ve vašem sexuálním životě.

V dalším díle si povíme podrobněji o tom, jak swingers , swingers kluby vznikly, jak se vše praktikuje v jiných částech světa a další zajímavé informace. Swingers – historický vývoj

Kořeny swingers

Podle všeho má swingers jak tento výraz chápeme dnes kořeny mezi elitní skupinou pilotů z jednotek U.S. Airforce za druhé světové války. Tito vojáci byli dost bohatí na to, aby mohli jejich manželky bydlet blízko vojenských základen.

Stíhači z těchto jednotek na sebe museli při bojích maximálně spoléhat. Tento fakt vedl k neobvyklému sociálnímu prostředí ve kterém se stala výměna partnerek a skupinový sex přijatelnou záležitostí. Tento nový fenomén přetrval až do Korejské války. Než Korejská válka skončila, swingers tehdy ještě bez tohoto označení se rozšířil ze základen do předměstí větších měst.

Média se touto skutečností začala zabývat a v roce 1957 ji poprvé označila jako „wife-swapping“. Ačkoliv přízeň médií o tento úkaz byl omezený, odezva veřejnosti si neustále vyžadovala další a další informace. V roce 1960 již existoval inzertní časopis swinger. Podobné inzertní časopisy se postupně objevovaly v celé Americe.

Dr. Robert McGinley založil roku 1975 organizaci Lifestyles. Tato organizace hostila první mezinárodní setkání nazvané Livestyles Convention. Posláním tohoto setkání bylo zlepšit a rozšířit informovanost co je swingers a swingers kluby.

Roku 1979 také založil Dr. McGinley severoamerickou asociaci swingers klubů NASCA. Tato organizace postupně začala vydávat standardy, kterými by se měly zúčastněné swingers kluby řídit. NASCA pokračovala v rozvoji i v 80tých a 90tých letech a funguje dodnes.

Swingers v Evropě

Dle dostupných informací se swingers a swingers kluby začaly rozšiřovat po Evropském kontinentu až koncem 80tých letech minulého století. Nejvíce je rozšířené v Anglii, Francii a Německu. V Německu se současná situace ustálila na bodu, kdy na každý swingers klub připadají cca 3–4 klasické night-kluby. Tento vývoj lze očekávat i ve střední a postupně i ve východní Evropě.

Historie swingers a swingers klubů v Čechách a na Moravě

Bohužel se mi nepodařilo shromáždit dostatek informací o prvopočátcích swingers klubů v Čechách a na Moravě. Není tedy zřejmé který swingers klub „byl první“. Nicméně zřejmý je vývoj, kterým swingers v Čechách a na Moravě bezpodmínečně prošlo. Zprvu se jednalo o páry, které praktikovali skupinový sex v soukromí. Postupně začali být do těchto malých skupin zváni i lidé z širšího okolí. Samozřejmé je, že swingers (tak jak byl provozován v Americe a posléze v západní Evropě) si u nás našel místo až po revoluci. Do té doby nejsou k dispozici žádné zmínky o swingers a swingers klubech u nás.

Současný stav swingers klubů v Čechách

V současné době existuje v České republice cca 30 swingers klubů. Převážně se jedná o malé a střední swingers kluby s kapacitou od 8 do 20 párů. Počet těchto swingers klubů však roste nevídanou rychlostí. Za poslední rok přibylo minimálně 5 nových swingers klubů. Začíná se projevovat také konkurenční boj jednotlivých swingers klubů což vede k zvýšení úrovně a hlavně k větší propagaci.

Příznivcům swingers akcí tedy nezbývá, než věřit, že se tyto předpovědi uskuteční. Nicméně již v této době je zřejmé, že éra swingers a swingers kluby v Čechách a na Moravě jsou teprve na svém začátku.

Swingers party doporučují i někteří sexuologové !!!

Může to být prý zdravé či obohacující. Pro partnerský vztah samozřejmě – zejména pro ten, v němž sex odumírá. Zastánci a pravidelní účastníci swingers party nedají na hromadný sex dopustit a zdůrazňují, že jim osvěžil milostný život a některým dokonce zachránil partnerství! Odpůrci a nedůvěřivci zase tvrdí, že taková výměna partnerů na swingers party či soukromém večírku neřeší skutečné problémy a že jde jen o módní záležitost, která je dočasná a nebude mít dlouhého trvání. Swingers party jsou však víc životním stylem než vyloženě módní záležitostí. Jejich počet neklesá. Stoupá!!! Pouze už se o nich tolik nepíše, protože přestávají šokovat.

Swingers party jsem se nikdy osobně nezúčastnila. Mezi mými přáteli není nikdo, kdo by na ně chodil, a pokud je, rozhodně o tom nemluví. Přesto nebylo vůbec těžké sehnat účastníky, kteří mají s hromadným sexem dlouhodobé i jednorázové zkušenosti. Stačilo zapnout internet a trochu se pozeptat.

„Chceš se dostavit, nebo jenom sbíráš informace?“ zeptal se mě na jednom z chatů Quido. Chvíli jsem přemýšlela, než jsem odepsala. „Zatím jenom sbírám informace.“ „Co všechno tě zajímá?“ „Všechno. Jak swingers party probíhá, kdo se jí účastní, co se smí a co se nesmí. Nejvíc zážitky.“

Quido mi poslal mraky odkazů na kluby, které swingers party pořádají, na seznamky i na diskusní fóra. Zjistila jsem, že do většiny klubů přijít můžu, i když se hromadného sexu nebudu účastnit. Hlavní zásada je nedělat nic proti své vůli.

„Můžeš kdykoli přijít a kdykoli odejít,“ napsala mi jedna organizátorka. „Nemusím přijít v páru?“ zajímalo mě. „Jsi žena a k nám musí v páru jenom muži. Ty přijď klidně sama nebo s kamarádkou.“ „Proč jenom muži?“ „Zneužívali by toho. Bylo by jich moc. Tohle není klasický hromadný sex. Tohle je swingers party.“ „Jaká je cena?“ „To je různé. U nás si bereme za vstup 950 korun, a když chceš nadstandard, připlatíš si podle toho, co využiješ. Standard je pokoj. Nadstandard je bazén, sauna, zrcadlová místnost, vířivka. Někde stojí vstup 700, někde i 1300 korun. Přijdeš?“ „Ještě nevím, ozvu se.“ „Nahlas se včas. Je nutné mít rezervaci dopředu.“

Propagátoři swingers party si povídají o svém koníčku rádi a bývají vcelku otevření. Když se u nás začalo na začátku posledního desetiletí minulého století o swingers party poměrně často psát, skutečně se zdálo, že jde o módní trend, který vznikl uvolněním společenských tabu. Swingers party se staly fenoménem. Svého času se o ně každý zajímal, ať už teoreticky, nebo prakticky. Někteří se ptali pouze ze zvědavosti, jiní sháněli informace, aby mohli swingers party navštívit a vyzkoušet si, jaké to je.

Co se týče hromadného sexu, v různých podobách existoval ve všech kulturách a společenstvích s volnější morálkou. Hromadné orgie znal starý Řím, vyžíval se v nich císař Caligula, konaly se na řeckých hostinách a zcela běžně k nim dochází u některých přírodních národů. Jeskynní předkové vyrývali výjevy ze sexuálního života ve svých obydlích a z toho vědci usuzují, že u nich se ne­pěs­­­­tovalo nic takového jako monogamie. Podobné výjevy se dají najít rovněž na některých indických chrámech či v erotické literatuře a pornografických kresbách z doby osvícenství.

Za swingers party v dnešní podobě však stojí podle všeho elitní skupina pilotů americké armády za druhé světové války Jejich manželky bydlely blízko základen a skutečnost, že se na sebe piloti museli v bojích maximálně spoléhat, vedla ke vzniku neobvyklého sociálního prostředí, kde se stala výměna manželek a skupinový sex přijatelnou a tolerovanou záležitostí.

Tento fenomén vydržel až do Korejské války a poté se rozšířil ze základen do větších měst. Tehdy se ještě večírky, na nichž docházelo k výměnám partnerů, nejmenovaly swingers party. Média, která o nich začala psát v druhé polovině padesátých let, je označila jako „wife-swapping“. V roce 1960 již existoval inzertní časopis Swinger a v roce 1979 založil dr. Robert McGinley severoamerickou asociaci swingers klubů NASCA. V Kanadě byly sice na nějakou dobu swingers party zakázány, ale soud je povolil s tím, že dospělí lidé mají na skupinový sex právo.

U nás se ledy prolomily s pádem totalitního režimu. Pokud předtím lidé skupinový sex organizovali, pak v soukromí. V současné době existují kluby pořádající swingers party po celé republice. Nejdřív napětí, pak vzrušení První návštěva swingers party je podle účastníků vždycky spojená se spoustou napětí. „Když jsme se s přítelem dozvěděli o swingers party a našli si nezávazně seznam klubů, kde se pořádají, byla to pro nás jen hra,“ říká Stáňa, které je dvacet sedm a pracuje v právnické firmě.

Bavili jsme se tím, že jsme četli příběhy lidí, kteří skupinový sex vyzkoušeli, a nenápadně se oťukávali. Dlouho jsme se nemohli rozhodnout, protože jsme se báli, co to s námi udělá. Vedli jsme dlouhé diskuse, a až poté, co jsme se ujistili, že ani jeden neudělá nic, s čím by ten druhý nesouhlasil, jsme se na jednu party přihlásili.

Domluvili jsme se, že kdyby se jednomu z nás z jakýchkoli důvodů nelíbil sexuální partner druhého, k sexu nedojde. Když jsem vstupovala do klubu a svlékala se, klepala se mi kolena a svíral žaludek hůř než před státnicemi. Nikdy jsem neviděla tolik nahých těl pohromadě a nikdy jsem nebyla naživo přítomna u sexu jiných lidí. Bylo to zvláštní, ale jak postupoval večer, napětí pomalu opadávalo. Nejdřív jsme se milovali s partnerem a pak jsme si to každý vyzkoušeli s někým jiným – napoprvé pouze jednou. Žárlivost ve mně sice zabodala, protože, co si budeme povídat, když vidíte partnera milovat se s jinou ženou, něco to s vámi udělá, ale přešlo to. Společný zážitek nás od sebe neoddálil, ale naopak sblížil.Náš společný sex po večírku byl jiný než obvykle. Nejenom vášnivější, ale především intimnější. Bez jasně daných pravidel to však nejde. Znám pár párů, které výměnu neustály a rozešly se.“

Pravidla výměny Bez pravidel to opravdu nejde. Když spolu půjdete na swingers party a každý si bude dělat, co chce on, aniž by bral ohledy na city a momentální prožitky partnera, nemůže to dobře dopadnout, pokud účastníci nemají vyloženě volný vztah a naprosto na sebe nežárlí. Vždycky byste si měli domluvit právo veta a skutečně se dohodnout na tom, že na důvodech nezáleží a že si je později nebudete vyčítat!!! Prostě pokud by jednomu něco vadilo, druhý to neudělá. Také byste si neměli se sympatickým párem domlouvat soukromé schůzky ani vyměňovat telefonní čísla.

„Někdy se stane, že v sobě najdou zalíbení dva páry a začnou se domlouvat na návštěvách swingers party buď společně, nebo se začnou stýkat v soukromí. Já osobně však fixaci na konkrétní pár příliš nedoporučuju. Jakmile se lidé spolu začnou stýkat pravidelně, vytváří se citové pouto. I kdyby se dohodli, že spolu nebudou mluvit o žádných osobních věcech, časem si budou bližší, než jak tomu bývá u jiných účastníků swingers party, kteří se na jeden pár nefixují. Tato blízkost se jim jako páru může stát osudnou.“

Také každý klub, který swingers party organizuje, má svá pravidla Přestože si zaplatíte, musíte je dodržovat, jinak budete vykázáni a s velkou pravděpodobností vás příště do swingers party klubu nepustí. Hostem může být především osoba starší osmnácti let, návštěvníci musí být naprosto zdraví a všechny se­­­xuální aktivity probíhají po vzájemné dohodě!!! Nikdo nesmí nikoho do ničeho nutit a všichni musí respektovat ne !!! Do swingers klubů u nás nemají přístup muži s doprovodem placených společnic!!!**

Zakázáno bývá v naprosté většině případů fotografování, natáčení a používání mobilních telefonů. Jestliže to někde zakázáno není a uvidíte, jak na vás míří objektiv fotoaparátu,raději zvažte, jestli se takové swingers party skutečně chcete zúčastnit. Svoji účast si vůbec dobře rozmyslete a nenechte se přemluvit partnerem, pokud s ní vnitřně nesouhlasíte. Swingers party mohou sexuální život partnerů vylepšit pouze tehdy, když se jich oba zúčastnit chtějí!!!


…Pocity ze swinger party

Pro naše rodiče bylo nemyslitelné milovat se při světle, natož ve více než dvou lidech. Jenže dnes obliba swingers klubů stále roste a mladé páry je chtějí vyzkoušet. Jakýsi mladý pár Anna (24) a Tomáš (28) poskytl jednomu nejmenovanému časopisu své pocity z návštěvy swinger party… A my jsme Vám toto jejich velice zajímavé vylíčení jejich zážitků přenesli do naší sekce o swingers.

NERVOZITA

Byli jsme už téměř u cíle, když jsme se po sobě podívali. Najednou jako bychom ztratili odvahu. Mně bušilo srdce jako o závod a Tomovi s strašně potily dlaně. Vyzkoušet swinger klub nás lákalo už dlouho. Rádi v sexu objevujeme něco nového, zpestřujeme si náš milostný život. A taky jsme už všechno vyzkoušeli, ale na swingers party jsme našli odvahu až po třech letech. Jenomže nejrůznější inzeráty na jenotlivé privátní swingers kluby nas neoslovily a všelijaké reportáže v erotickém pořadu „Láskanie“ na slovenské Markíze nám přišly trošku legrační. Jenomže pak jsme se jednou trochu přiopili s našimi novými přáteli a tohle téma začalo dostávat konkrétní podobu. Jeden z párů začal vyprávět o klubu na Praze 9, že prý se tam schází nóbl páry, žádní nadrženci z Kolbenky, co jim vysí pupky a prsa. Takže když jsme pak nad ránem s Tomem usínali, řekli jsme si: „Vyzkousíme to!“ Hned druhý den jsme si zjistili, že nejbližší „akce“ se koná příští sobotu. Moc jsme se těšili, ale jak se sobotní večer blížil, začalo mi být trochu nevolno. Tomáš si toho všiml, a tak jsme se odpoledne posadili, abychom si o tom všem ještě promluvili. „Chceš to celé opravdu absolvovat?“ ptala jsem se ho. „Dokážeš si to předsavit s nějakou ženou?“ chtěl vědět. Vlastně ani jeden z nás neměl konkrétní představy. A tak jsme se dohodli, že až tam budeme, tak budeme pořád spolu. Pokud bychomj měli mít sex s někým jiným, tak jedině s kondomem – a vždycky si řekneme, zda je ta situace přijatelná pro nás oba.

NA MÍSTĚ

Ušli jsme ještě pár metrů a byli jsme na místě. Při pohledu na precizně udržovaný moderní dům jsme se trochu uklidnili. Přeci jen na prostředí dost záleží. Jenže mně se do mysli vtířá vzpomínka na film „Showgirls“. Tam taky bylo všechno načančané a pak tam ti elegantní lidi dělali hrozné prasárny. Ale co, uvidíme, jak to bude probíhat, odejít můžeme vždycky. Zazvoníme. Otevřou se vrátka, a když po schodech vyjdeme ke dveřím, ty se otevřou, v nich stojí usměvavý pohledný chlapík. „Vítejte,“ pozdraví nás a pak od nás převezme tři tisíce, což je vstupné, ve kterém je zahrnuto i občerstvení. V šatně si můžeme odložit věci. Sundat šaty, upravit si podprsenku a obout si boty na vysokém podpatku. Tom má na sobě přiléhavé boxerky, zůstává bosý.

KDE ZAČÍT

Navzdory hříšně červenému prádlu se vůbec necítím uvolněně. Ale zvědavá už jsem. Interiér domu je inspirován středomořským sttylem – teplé barvy, terakotová podlaha a světlé dřevo, jen tu je o hodně větší tma. Všechno vypadá velmi přijemně a udržovaně, přesně jako publikum. Potujuje se tu zhruba 40 páru ve věku tak od 25 do 45 let. Pár nádherných chlapů a dokonalých žen, křehké postavičky i těla plná svůdných křivek, lak a kůže, sexy krajkové prádlo – je tu zastoupeno všechno. Nejdříve si uděláme krátkou obhlídku.

HLAVNĚ KLID

Vedle šaten jsou dole ještě sprchy, bar, taneční plocha, jídelna s bufetem. Nahoře je interiér zčásti plyšový, zčásti pripomíná kosmickou loď. A pak je tu úplně zelená místnost, která připomíná louku. Je tu deset lehátek, všude misky s kondomy, lubrikační gely, na stolcích leží pornočasopisy. A o kus dál je zrcadlový pokoj, sado-maso místnost s pomůckami na bondage, sauna s vířivkou. Prostě každému podle libosti. Nejdříve jsme s Tomem utlumili svou nejistotu Ginem. Posadili jsme se na bar a dali se do řeči s pětadvacetiletým párem Mirkem a Martinou. Už dva roky jsou tady pravidelnými hosty, všechno tu prý plyne jakoby samo od sebe, každé „ne“ je okamžitě akceptováno. Mirkovi se asi líbím a on mně vlastně taky, ale Martina není podle Tomova gusta.

VZDÁVÁM TO

Proto jim oběma popřejeme příjemný večer a jdeme hledat jiný pár. Přidáváme se. Stále více párů míří nahoru, a tak jdeme za nimi. Ocitáme se v místnosti, která vypadá jako kosmická loď – velká plocha s lehátky a mnoha zrcadly za mřížemi. Pokládáme se mezi dva páry a začínáme se mazlit. Je tady dost tma. Kdo mi to hladí nohu? A kde se vzala ta ruka na mých prsou? Dobře, nechávám své ruce také putovat různými směry. Dotýkám se nějakých obřích prsou, ale to mě vzrušuje. Hledám tedy dál. A konečně jsem našla, co jsem hledala. Nádherný exemplář muže. To ve mně probudilo chuť si hrát. Mezitím pošilhávám po Tomovi. V něm našla zalíbení žena, která je přesně jeho typ – štíhlá brunetka s menším zadečkem. Pohled na to, jak si s ní hraje, mě docela vzrušuje, ale můj „partner“ se na můj vkus rozjíždí až příliš rychle. Začíná to na mě být až příliš žhavé. Omlouvám se a mizím k baru! Zachovej klid, Anno. Tak to byl nečekaně raketový start. Zhluboka dýchat! „Co se děje?“ ptá se Tom, který se náhle objeví přede mnou. „Ty sis s tou bohyní docela užíval“ špitla jsem. „Ty ses s tím týpkem taky nebrzdila!“ Musíme se smát. Od této chvíle chceme postupovat pomaleji. Dnes večer se už nebudeme do ničeho pouštět sami. Pusu na to. Malé návaly horka, významné pohledy. Vyrážíme proto do druhého kola.

ODVAHU!

Porno u baru nás nezajímá, živý program je více vzřušující. Uprostřed cesty narážíme na pár, který se uspokojuje orálně, na „louce“ se k sobě vinou čtyři těla. Atmosféra v klubu je žhavá, ale uvolněná. Z mužů se zde v žádném případě nestávají divoká, sexem posedlá zvířata. První kontakty s druhými se uskutečňují převážně prostřednictvím žen, muži jsou zdženlivější.

ROZJEDZ

Je to překvapivé, ale stydlivější jsou tu skutečně muži! Zrcadlový pokoj se stává prvním dějištěm naší „hry“. Voyeury na opačné straně zrcadla nevidíme. Poté co dojdeme vrcholu, jdeme do S/M místnosti. Chceme se tam mazlit. Čistě pro ten kontrast. Připoutaná na černé koženkové posteli tu leží sexy blondýna, po jejím boku domina v kůži. Cosi mi dodá odvahu vyzkoušet dovednost svého jazyka. Ale moc jí to nebere. Buď nejsem dobrá, nebo by ráda větší show. Pokračujeme do sauny. To je tedy pára! Je tu několik párů, ale sex je tu zakázán. Ve skleněné sauně masturbuje několik dívek. Pak jdeme na „louku“, uleháme na zem a nějaká cizí ruka mě začne hladit po stehně. Je to příjemné. Podívám se, ale není to muž, nýbrž žena. Má dlouhé vlasy, sladký úsměv. Její mistr klečí před ní, zjevně u konce svých sil. Vde mou ruku k její lasturce. Zasténá a začne pomalu kroužit pánví. Ale podívejme! Já jsem asi docela dobrá.

USÍNÁNÍ

Tom je v pohotovosti a masíruje prsa té blondýně. Silně to mezi námi jiskří, diváků je kolem nás stále víc a víc. Tom chce využít situaci, ale jeho erekce už za moc nestojí. Taky jsou už skoro čtyři hodiny ráno! Jdeme domů. V posteli si ještě dlouho povídáme o tom, co nás vzrušovalo. Celý večer nám připadá neskutečný. Jako by se celý odehrál v nějakém zvláštním snu. Ale není pochyb o tom, že v nás vyvolal chuť na víc. Měli jsme sex sedmkrát! Jenomže jak na to vzpomínáme, Tomovi se zase postaví, a tak si to rozdáváme ještě jednou.

Doporučuji Vám přečíst si článek – O swingers – jak začít?…..objasní vám to spoustu dotazů

Při vyslovení slova swingers se většinou vybaví skupinový sex nebo střídání partnerů.. To ovšem není tak úplně pravda. Swingers je o nevšedních sexuálních zážitcích a prožitcích, mezi které skupinový sex samozřejmě patří, ale také se můžete jen dívat a být viděn. Výběr s kým si chcete užívat a s kým ne je pouze na Vás. A pokud zůstanete celý večer pouze se svým partnerem, tak se na vás určitě nikdo nebude mračit.

NE znamená NE a není považováno za urážku. Vše co se odehrává je zcela dobrovolné a nikdo se nemá do ničeho nutit. Na swingers se páry a ženy chodí uvolnit, zažít nevšední a nepoznané pocity, napětí a vzrušení.

Pokud Vás láká návštěva takového klubu nejdříve si s partnerem ujasněte, co od toho očekáváte a kam až můžete zajít, stanovte si takzvané mantinely . Také si společně domluvte nějaké znamení, kterým dáte najevo, že se váš partner-ka dostal-a dál či jinam než je vám příjemné Swingeři nejsou uzavřená komunita….…..na­opak.

Ti kdo přijdou na swingers-party vědí, že tu jsou kvůli sexu a tudíž odpadávají bariéry studu a jakéhokoli vysvětlování. Všichni jsou si rovni a záleží jen na vzájemných sympatiích s kým večer strávíte.

Je mnoho těch, kteří na swingers našli koření svého sexuálního života, našli nové přátele a setkávají se při těchto akcích.


Liz Taylor: Narodila se na swingers party!

Herečka Elizabeth Taylor (†79) měla bouřlivý život, stejně tak bouřlivý byl i její příchod na svět. Její matka ji totiž přivedla na svět během erotických hrátek na swingers party!

Příchod na svět této herečky je opravdu pikantní. Její rodiče, Sara a Francis, byli velkými fanoušky swingers party. Od vášnivého sexu je neodradilo ani pokročilé těhotenství matky Taylor. Jenže se stalo něco, s čím oba dva vůbec nepočítali. Matka Taylor začala rodit! Malá Elizabeth se tak vyklubala na svět o něco dříve.

Se šokující zprávou přišel spisovatel Mark Bevan. "Víkendové oslavy v Hartfordu byly proslulé a v jednom z domů bývali mezi hosty příležitostně i Francis a Sara Taylor z Londýna, kteří, jak mi bylo jemně řečeno, provozovali sex na swingers party a byli zasvěceni do tehdy nelegálních praktik.

Samotná Elizabeth prý pravdu věděla, ale na otázku, kde se narodila odpovídala novinářům zprvu váhavě. Nejprve tvrdila, že místem jejího narození byl Hartford, pak rodiště vždy opravila na Londýn. Právě tam ji totiž její rodiče po návratu z divoké párty dali zapsat.

Tyto stránky mohou obsahovat erotické materiály nevhodné pro osoby mladší 18-ti let. Nesplňujete-li tuto zákonnou hranici, opusťte naše stránky.